KARCHER HDS-E 8/16 4M

Witam.

Oferujemy Państwu elektryczną myjkę wysokociśnieniową na wodę gorącą Karcher HDS-E 8/16-4 M 24 kW. Maszyna jest w idealnym stanie.

Urządzenie przeszło przez na serwis remont generalny, posiada nowe zawory oraz uszczelnienia, a także inne wyeksploatowane podzespoły zostały wymienione na nowe. 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Karcher stąd też wszystkie wymienione elementy są oryginalne.

Urządzenie wyposażone jest w mocny 4 biegunowy elektryczny silnik wolnoobrotowy chłodzony wodą i trójtłokową pompę osiową z mosiężnymi głowicami i ceramicznymi tłokami. Duży (58 l) bojler nagrzewa się w wyjątkowo krótkim czasie. Dzięki specjalnej izolacji bojler traci znacznie mniej ciepła, co pozwala zaoszczędzić ponad 40% energii, gdy maszyna znajduje się w trybie czuwania. W trybie eco!efficiency woda podgrzewana jest do maks. 60 ºC, co pozwala na usunięcie większości zabrudzeń, jednocześnie ograniczając zużycie energii elektrycznej.

Na urządzenie udzielamy pisemną 6 miesięczną gwarancję.

Myjka wyposażona w nowy osprzęt (pistolet, lanca, dysza, wąż wysokociśnieniowy 10m).

Dane techniczne:

  • Zasilanie (V) – 400
  • Ciśnienie robocze: 160 bar
  • Wydajność tłoczenia (l/h) – 760
  • Maks. temperatura podawanej wody (°C) – 85
  • Moc przyłącza (kW) – 29,5

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń Karcher nowych jak i używanych.

Chętnie pomożemy zarówno w dobraniu odpowiedniego urządzenia do zapotrzebowań klienta jak również służymy pomocą w dobrze chemii i akcesoriów.

Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń Karcher, dysponujemy wykwalifikowaną kadrą mechaników oraz odpowiednio wyposażonym warsztatem naprawczym z nowoczesnym narzędziami diagnostycznymi i naprawczymi, dlatego jesteśmy w stanie szybko i sprawnie usunąć każdą usterkę.