MYJKI GORĄCOWODNE

Myjki ciśnieniowe: używane myjki gorącowodne Karcher, myjki ciśnieniowe na gorącą wodę

Często samo wysokie ciśnienie wody nie wystarczy do tego, aby pozbyć się z różnych powierzchni wyjątkowo uporczywego brudu. Myjka ciśnieniowa Karcher na ciepłą wodę jest w takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem. Ciepła woda jest wystrzeliwana przez maszynę za pomocą specjalnej dyszy, mogąc służyć do czyszczenia wielu powierzchni, w tym między innymi betonu czy cegły. Sprzedajemy używane myjki ciśnieniowe na ciepłą wodę, ale zawsze z gwarancją na 6 miesięcy.

Wszystkie gorącowodne urządzenia są bowiem sprawdzane przez naszych techników. Testujemy dokładnie wszystkie funkcje, wykonujemy przegląd techniczny i w razie potrzeby wymieniamy zużyte podzespoły na nowe. Marka Karcher słynie z wysokiej jakości oraz niezawodności urządzeń, które u nas można zamawiać w konkurencyjnych cenach. Doskonale sprawdzą się one przy czyszczeniu podłóg, elewacji, podjazdów czy na przykład samochodów. Myjki ciśnieniowe na gorącą wodę są wyjątkowo proste w obsłudze, łatwe w transporcie i nie zajmują dużo miejsca.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą używanych urządzeń gorącowodnych. Oferujemy swoje wsparcie techniczne przy wyborze. Dodatkowo każdą z dostępnych w sprzedaży maszyn można przetestować przed zakupem w naszym salonie.