Karcher KM 105/100 R P

 

Posiadamy w sprzedaży spalinową zamiatarkę samojezdną Karcher 105/100 R  P urządzenie jest w bardzo dobrym stanie, kompletne i gotowe do pracy.Zamiatarka ta przeznaczona jest do zamiatania średnich i dużych powierzchni na zewnątrz obiektów. Dzięki wysokiej wydajności, niskim kosztom eksploatacyjnym i prostej obsłudze jej zakup szybko się zwraca. Specjalny pałąk zabezpiecza przód urządzenia i szczotki boczne przed uszkodzeniem podczas pracy. Duży, okrągły filtr falisty o powierzchni 6 m² zapewnia bezpyłowe zamiatanie. Każdorazowo, po wyłączeniu urządzenia, filtr zostaje automatycznie oczyszczony, za pomocą specjalnych grzebieni, co znacznie wydłuża jego żywotność. Opuszczanie szczotki bocznej i walcowej szczotki głównej jest sterowane automatycznie, co ułatwia precyzyjne ustawienie obu szczotek w zależności od bieżącego zapotrzebowania. Hamulec postojowy jest aktywowany automatycznie po wyłączeniu silnika.

Dane techniczne:

  • Teoretyczna wydajność powierzchniowa (m²/h): 6300
  • Praktyczna wydajność powierzchniowa (m²/h): 5040
  • Szerokość robocza (mm): 640
  • Szerokość robocza z 1 szczotką boczną (mm): 1050
  • Szerokość robocza z 2 szczotkami bocznymi (mm): 1450
  • Zbiornik na śmieci (l): 100
  • Zdolność do pokonywania wzniesień (%): 12
  • Prędkość robocza (km/h): 6
Zamiatarka ta przeznaczona jest do zamiatania średnich i dużych powierzchni na zewnątrz obiektów. Dzięki wysokiej wydajności, niskim kosztom eksploatacyjnym i prostej obsłudze jej zakup szybko się zwraca. Specjalny pałąk zabezpiecza przód urządzenia i szczotki boczne przed uszkodzeniem podczas pracy. Duży, okrągły filtr falisty o powierzchni 6 m² zapewnia bezpyłowe zamiatanie. Każdorazowo, po wyłączeniu urządzenia, filtr zostaje automatycznie oczyszczony, za pomocą specjalnych grzebieni, co znacznie wydłuża jego żywotność. Opuszczanie szczotki bocznej i walcowej szczotki głównej jest sterowane automatycznie, co ułatwia precyzyjne ustawienie obu szczotek w zależności od bieżącego zapotrzebowania. Hamulec postojowy jest aktywowany automatycznie po wyłączeniu silnika.
W ofercie posiadamy również inne urządzenia, takie jak myjki wysokociśnieniowe, szorowarki, odkurzacze, polerki, zamiatarki, które można zobaczyć na innych naszych ogłoszeniach. Raz w tygodniu mamy nowe dostawy urządzeń, które są w bardzo dobrym stanie. Sprzęt przyjeżdża z serwisów i firm sprzątających z europy zachodniej oraz krajów skandynawskich
Posiadamy własny transport, a także wysyłamy kurierem.